Küsimused-vastused

Jevgeni? Kes ta on? Jevgeni Moissejenko on sündinud 1981. aastal Siberis (Venemaa). Lõpetanud Peterburi Teatriakadeemia nukunäitleja erialal 2002. aastal. Töötanud Venemaal Hakassia Riiklikus Nukuteatris aastatel 2002–2007. Töötab Eesti Noorsooteatris alates 2008. aastast (lisainfo siin).

Kui ohutud on teie šoud? Kõik programmi katsed on ohutud, sest me valime hoolikalt välja ainult need eksperimendid, mis ei kujuta endast ohtu. Kõik šou ajal kasutatavad ained ja materjalid on antitoksilised ja hüpoallergeensed, need ei kahjusta täiskasvanute ega laste tervist.

Mittu inimest saab teie šoud vaadata? Vaatajate arv meie šoul ei ole piiratud. Kuid tähtis on meeles pidada, et enamus meie programmidest on interaktiivsed, see tähendab, lapsed mitte lihtsalt ei jälgi esinejat, vaid osalevad otseselt eksperimentides. Juhul, kui teie piduliku sündmuse osalejate arv on liiga suur, ei saa me kõigile osalejatele piisavalt tähelepanu osutada. Seetõttu on meie programmide optimaalne osalejate arv 15-20 inimest.

Kui vanadele lastele on mõeldud teaduslikud šoud? Meie šoude vaatajate optimaalne vanusegrupp on 5-99 aastat. See meeldib kõigile! Oma kogemusest võime öelda, et see meeldib isegi imikutele).

Kus te oma šousid korraldate? Kus teile meeldib: korteris, koolis, restoranis, suvilas, laval... Meile kõik sobib! 

Kui kaua šou kestab ning mis on selle hind? Programm kestab umbes 40-45 minutit. Hind on 150€.

Mida teil šou läbiviimisel vaja võib minna? Laud, kuum vesi, mõnikord pistikupesa ja võimalus teha ruumi pimedaks. Kui üritus toimub kesklinnas, oleks soovitav parkimiskoht.

Kas teaduslikku šoud saab korraldada teises linnas? Jah, saab. Kuid tingimused vajavad läbirääkimist.