Komplektis:
- sillerdavad pärlid 100 tk.
- pärliniit 1 tk.
- juhend 1 tk. (eesti ja vene keeles)
Hoiatus! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele.
Lisa ostukorvi
1,99 €

SILLERDAVAD PÄRLID

Valged pärlid muutuvad õues mitmevärviliseks! Ja kui lähaed tuppa, muutuvad pärlid valgeks. Millest selline muutus? Ultraviolettkiirgusest. Tee endale väike pärlikee, et avastada UV kiired!
Nendes võlupärlites on fotokroomne pigment, see on selline aine, mis muudab oma värvi päikesest tuleneva ultraviolettkiirguse valguses. Nii võivad sinu pärlid olla kas valged või roosad, veripunased, oranžid, kollased, helesinised, meresinised või lillad. Ja värv võib muutuda pidevalt. Seda isegi pilvise ilma korral!
Ka muudavad pärlid värvi, kui neile langeb ruumis olev muu ultraviolettvalgus, näiteks UV kiirgusega (tasku)lamp. Sellised teaduslikud pärlid demonstreerivad näitlikult, mis asi on fotokroomia - eseme omadus muuta värvi ultraviolettkiirguse kiirte valguses.
Sa saad teha endale käevõru, et avastada UV kiirte värve - siin komplektis on olemas spetsiaalselt selleks mõeldud pärliniit!
Kas te teate, et Nivea kasutas 1 000 000 pärleid, et luua imeilusa reklaamplakati, mis öösel oli täiesti valge ning päikese esimeste kiirtega muutus ... Vaata videot ja saad teada! Hämmastav!